Projekt építész

PROJEKT ÉPÍTÉSZT keresünk a HELLO WOOD folyamatosan bővülő csapatába.

Amennyiben szeretnél hatással lenni a hazai és nemzetközi építészetre, saját ötleteid alapján változatos léptékű projekteken dolgozni és testközelből ismerkedni ökotudatos alapanyagokkal, akkor jelentkezz hozzánk!

Nem a fióknak tervezünk (20 megépült projekt/év), aktív kivitelezői vagyunk az általunk megálmodott terveknek, ezért számítunk formabontó, kísérletező építészeti szemléletedre és tapasztalatodra.

A Hello Woodnál lehetőséged van részt venni a kisléptékű kabinfejlesztésektől, akár Magyarország legnagyobb tömör fából tervezett középületeinek megvalósításáig, úgymint, a Repülő kabin és Cyber pod, a megújult Westend Foodcourt vagy az Európai Kulturális Főváros központi helyszíne a Közösségek kertje. Számos hazai projektünk mellett, nemzetközi szinten is tervezünk és építünk, pl.. Svájc, Kanada, Hollandia, Horvátország. Megvalósult projektjeink rangos hazai és nemzetközi díjakat nyernek el.

Ha számodra is fontos a társadalmi szerepvállalás és szívesen dolgoznál egy vagány loft irodában Óbuda szívében, szakmai hitelességet képviselő és ambiciózus csapatban, írj!

Főbb feladatok:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Előny:

Amit nyújtunk:

Fényképes önéletrajzodat és portfóliódat várjuk a job@hellowood.eu email címre.