Statikus tervező

Precíz és megbízható STATIKUS TERVEZŐT keresünk a HELLO WOOD folyamatosan bővülő csapatába.

Amennyiben szeretnél különböző léptékű, izgalmas és egyedi projekteken dolgozni, csatlakozz a Hello Wood csapatához!

A Hello Woodnál lehetőséged van részt venni a kisléptékű kabinfejlesztésektől, akár Magyarország legnagyobb tömör fából tervezett középületeinek megvalósításáig (jelenleg több mint 100 000 m2-en dolgozunk), úgy mint az Európai Kulturális Főváros központi helyszíne vagy a Normafa ikonikus tanösvénye. Nem a fióknak tervezünk (20 megépült projekt/év), aktív kivitelezői vagyunk az általunk megálmodott terveknek ezért számítunk formabontó, kísérletező szemléletedre és tapasztalatodra.

Ha számodra is fontos a társadalmi szerepvállalás és szívesen dolgoznál egy vagány loft irodában Óbuda szívében, szakmai hitelességet képviselő és ambiciózus csapatban, írj!

Főbb feladatok:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Előny:

Amit nyújtunk:

Fényképes önéletrajzodat és portfóliódat várjuk a job@hellowood.eu email címre.